Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Замовити бус в оренду по Дніпру, області та Україні

Бажаєте взяти (зняти) бус в оренду і відправитися куди-то в подорож: може по визначних памятках рідного міста або по історичних місцях по всій Україні? Такі послуги надають транспортні компанії. Щоб поїздка пройшла вдало, зверніться у фірму «Моріс». Пасажирські перевезення, які ми надаємо, можуть здійснюватися по місту Дніпро, по області або по всій території України.

Бусик в оренду стане в нагоді для поїздки на екскурсію або для обслуговування урочистого заходу, адже в sprinter поміщається відразу велика група людей. І ви комфортно і безпечно, навіть не помітивши, як пролетить час, доберетеся в потрібне місце. Довгострокова оренда буса з водієм стане відмінним рішенням в тривалій поїздці. Про маршруті подбають наші професійні водії, які на своєму досвіді ознайомлені з особливостями українських доріг.

Оренда бусика може бути на:

  • декілька годин;
  • один або кілька днів;
  • тиждень або більш тривалий термін.

Наші диспетчери розрахують вартість поїздки, враховуючи відстань, кількість пасажирів і багато інших чинників. Зробивши замовлення, ви зможете спокійно збиратися в дорогу, планувати свій час, а про все інше подбаємо ми.

Прокат буса: Мерседес Спринтер, Фольксваген Крафтер

Недорого взяти бус напрокат ви можете в транспортній компанії «Моріс». Комфортабельне засіб пересування дозволить швидко і легко подолати будь-яку відстань. Весь автопарк проходить регулярне технічне обслуговування і має всі дозволи на пасажирські перевезення.

Транспортне обслуговування від «Моріс» завжди відрізнялося винятковим підходом до роботи з клієнтами. У транспортному парку є бус Mercedes, Volkswagen на замовлення та інші моделі для того, щоб відправитися в відмінне подорож.

Бус на прокат можна отримати оформивши заявку на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Умови прокату і інші деталі обговорюються з нашими співробітниками. З транспортною компанією «Моріс» подорожувати завжди безпечно і комфортно. Ми дбаємо про своїх клієнтів.