Дніпро — Залізний порт


450 грн.На зворотний квиток і дітям до 7 років, знижка -10%

— Щодня


У напрямку Залізний порт, компанія «Моріс» виступає, як диспетчер.


 

Дніпро — Залізний порт
   
НапрямокДіяЧас
Дніпро — Залізний портвиїзд22:00
 прибуття06:00
 
Точний час за день до виїзду оповіщає диспетчер
Збір: ж/д Вокзал - пр. Гагаріна - Тополя Прибуттяж/д Вокзал (курорт)

Залізний порт — Дніпро
   
НапрямокДіяЧас
Залізний порт — Дніпровиїзд13:00
 прибуття21:00
 
Точний час за день до виїзду оповіщає диспетчер
Збір: ж/д Вокзал Прибуття: Тополь — пр. Гагарина — ж/д Вокзал

- Проїзд;
- Страховка пасажирів.

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.
  • В залежності від завантаження, рейси здійснюються мікроавтобусами або автобусами. В напрямку Железный порт, компания «Морис» выступает, как диспетчер.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Відпочинок в Залізному порту на березі найчистішого Чорного моря у Тендрівської коси, підійде кожному, хто хоче провести відпустку динамічно і різноманітно, адже не дарма його місцеві називають «Лас-Вегас».

Поговоримо про Базах відпочинку в Залізному порту. Як і в інших курортах тут є все, ні більше, ні менше. Готелі, турбази, пансіонати, також розвинений приватний сектор, де в ціновому плані можна заощадити. Наявність супермаркетів, магазинчиків, кафешок і іншої потрібної для відпочинку інфраструктури тут предостатньо. Кожен побудує для себе саме той відпочинок в Залізному порту, який він хоче. Велика кількість нічного життя, зробить ваш відпустку більш запамятовується не тільки під променями літнього сонця.

Температура моря в Залізному порту в середньому 21 градус, враховуючи мінливу погоду, це відмінний показник. Морське повітря тут завжди віє вологою, тому спекотні дні буде перенести набагато легше, ніж на інших курортах. За екологічну складову курорту йому можна дати найвищу оцінку, так як найближча промисловість перебувати більш ніж в 100 кілометрах. Плюс до всього він межує з біосферним заповідником, що дає тільки плюси, але ніяк не мінуси для відпочинку в Залізному порту 2021 року.

Ви вже готові до відпустки, зібрані валізи, заброньовано номер, тоді залишилося тільки дістатися з Дніпра в Залізний порт. Тут, як завжди, ми раді надати Вам свої послуги перевізника.


450 грн.


На зворотний квиток і дітям до 7 років, знижка -10%