Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Оренда автобуса, мікроавтобуса для екскурсії по Україні

Чи плануєте відвідати унікальні місця по Україні? Хочете разом з компанією однодумців відвідати памятки нашої країни? З цією метою можна замовити спринтер на екскурсію, а допоможе в цьому транспортна компанія «Моріс». Зовсім недорого заплативши за оренду мікроавтобуса для екскурсії, ви отримуєте комфортабельне засіб пересування з водієм. Наші менеджери допоможуть організувати ваш відпочинок і дадуть відповідь на всі запитання.

Замовлення екскурсійного автобуса, мікроавтобуса для подорожей

Щоб подорожі проходили комфортно і безпечно, пропонуємо скористатися послугами компанії «Моріс». У нашому автопарку є екскурсійні автобуси, мікроавтобуси будь-якої місткості, щоб зняти які варто лише залишити заявку. Один дзвінок - і можете збирати речі в дорогу. Ціна оренди екскурсійного мікроавтобуса залежить від терміну, дальності поїздки та кількості пасажирів.
Щоб відволіктися від повсякденного життя і рутини великого міста, найкраще - змінити обстановку. Тому, не роздумуючи, екскурсійний транспорт, а «Моріс» забезпечить вас:

  • комфортабельним транспортом;
  • досвідченим водієм;
  • страховкою;
  • можливістю швидко і безпечно дістатися до місця призначення.

Вже не рік ми наші маршрутки возять людей по різних куточках України і кожного разу після поїздки клієнти залишаються задоволеними.

Оренда туристичного автобуса, мікроавтобуса у Дніпрі

З «Моріс» ви можете поїхати куди захочете: в заміський музей або храм, який знаходиться на іншому кінці країни. Туристичні пасажирські перевезення дозволяють побувати в унікальних місцях, побачити рідкісні памятки. Поїздки на екскурсійному автобусі комфортні, так як в транспорті - затишний салон, телевізор, кондиціонер, а завдяки великому досвіду водіїв, ще й дуже безпечні. Ми відповідаємо за якість обслуговування. Авто регулярно проходять технічне обслуговування. Транспортне обслуговування туристів повинно бути безпечним і якісним.
Фірми туристичних автобусів заявляють: «Пропонуємо послуги пасажирських перевезень ...». Але при виборі транспортної компанії завжди потрібно бути уважним. Слід упевнитися, щоб вся документація - ліцензії та дозволи - була в порядку. «Моріс» ставиться до цього дуже педантично, завдяки чому з нами співпрацюють великі фірми, орендуючи транспорт для екскурсійних поїздок.
З «Моріс» подорожувати швидко і надійно! У цьому переконалися багато - переконайтеся та ви! Телефонуйте і подорожуйте по Україні разом з нами.