Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Як замовити автобусний трансфер в аеропорт по Україні

Туризм в Україні розвивається з кожним днем. Найчастіше доводиться вирушати в дорогу з багажем, який стає справжнім тягарем під час поїздки в готель з вокзалу або аеропорту. Досвідчені мандрівники знають, що краще заздалегідь замовити індивідуальний або груповий трансфер, а в Дніпрі з цим завданням краще за інших впорається компанія «Моріс». Якщо необхідно швидко дістатися до аеропорту, замовте автобусний трансфер.
Перший раз в місті і не знаєте, як дістатися до готелю? Телефонуйте нам і не турбуйтеся ні про що. Досвідчені водії швидко і з комфортом доставлять вас за потрібною адресою. Один пасажир або ціла група - уточніть кількість людей при замовленні, щоб ми подбали про відповідний для вас транспорті.
У порівнянні з конкурентами «Моріс» пропонує досить дешевий трансфер. Вибираючи нас, ви отримуєте:

  • комфортабельне засіб пересування;
  • безпечну поїздку з досвідченим водієм прямо до заданого місця;
  • можливість розслабитися по дорозі в готель;
  • готовий маршрут і багато іншого.

Вирушаючи у відрядження або на відпочинок в інше місто, не забудьте замовити корпоративний транспорт.

Скільки коштує і як замовити трансфер з аеропорту в Дніпрі

Щоб забронювати трансфер від аеропорту до готелю зателефонуйте в "Моріс". Ми пропонуємо клієнтам транспортне обслуговування і сервіс найвищої якості. Завдяки досвіду та професіоналізму, нас вибирають і міжнародні клієнти.
Замовлення на трансфер в готель чи навпаки - в аеропорт - можна замовити через форму заявки на сайті або зателефонувавши по телефону. Задайте всі питання, що цікавлять, уточніть деталі і виберіть відповідний варіант транспортного засобу.
Ціна трансферу з аеропорту залежить від кількості пасажирів і відстані поїздки. Вибираючи «Моріс», ви отримуєте якість. Більше не потрібно переживати про те, як дістатися з вокзалу в певну частину міста. Наша компанія сама про це подбає, а ви тільки насолоджуйтеся поїздкою. Користуватися послугами «Моріса» - значить пересуватися по місту комфортно, безпечно, а трансфер коштує недорого.

Замовити мікроавтобус у аеропорт з Дніпропетровська

Щоб уникнути труднощів з транспортуванням з аеропорту, коли у вас з собою багато багажу, скористайтеся послугою оренди мікроавтобуса в аеропорт. Наш комфортабельний транспорт задовольнить потреби навіть самих розпещених клієнтів, тому послуги трансферу користуються популярністю серед мандрівників.
Зазвичай відстань «аеропорт центр» досить велика. Візьміть напрокат мікроавтобус з водієм і не звертайте уваги на карти. Будь-який напрямок в вашу поїздку стане простіше і легше з трансфером від «Моріс».
При замовленні транспорту вкажіть, звідки вас забирати: "аеропорт - вокзал" або інше місце вашого прибуття. Ми привітаємо по приїзду, відвеземо в готель і потурбуємося про те, щоб в дорозі ви змогли трохи відпочити і розслабитися.

Трансфер від «Моріс» - вибір досвідчених мандрівників!