Екскурсія в Святогірськ + перлина Слобожанщини м.Ізюм


700 грн.Ціна вже з входом в крейдяні печери!

Січень:

 • -

— Ціна вже з входом в крейдяні печери!

Забираємо з району проживання, доставляємо назад в центр міста.

Тривалість 16 годин:

04:30 - Збір групи;
05:30 - Виїзд з Дніпра;
10:50 - Прибуття в Святогірськ;
11:00 - Початок екскурсії в який ми відвідаємо:
- Національний заповідник "Святі гори";
- Святогірський історико-архітектурний заповідник;
- Монастир Святогірської Лаври;
- Печери в крейдяній скелі;
- Миколаївська церква на Святій Горі;
- Успенський собор;
- Скит Антонія-Феодосія (підземна церква);
- Покровська церкви з дзвіницею;
13:30 - 15:00 - Вільний час;
15:00 - Збір групи, переїзд в м.Ізюм;
15:30 - Вознесенський храм, Кіріченковскій колодязь, в якому можна випити живу воду з джерела і омитися в Каплиці-купальні;
17:00 - Збір групи, зворотний виїзд до Дніпра;
22:30 - Прибуття до Дніпра.


Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

 • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
 • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
 • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Поїздки в Свято-Успенську Святогірську Лавру з Дніпра

Україна вражає своєю ще не вивченою історією. Скільки місць, храмів і будівель, про походження яких до цих пір ведуться суперечки серед вчених. Скільки таємниць про наше минуле тільки належить розкрити в майбутньому.

Але є і такі памятки, відомі далеко за межами держави. І вони продовжують заманювати туристів і дивувати всіх унікальністю.

У Донецькій області є місто Святогірськ, куди щодня приїжджає велика кількість людей з різних куточків України. Екскурсія або паломницька поїздка, називати можна як завгодно, а це місце - справжній відпочинок для душі і розуму серед святинь Харківської області і Донецького краю. Унікальна Святогірська Лавра сьогодні, як і багато років тому, приймає прихожан. Там можна почути співи хору, відвідати Успенський собор. Лавра розташована на березі річки Північний Донець і оточують її мальовничі пейзажі, свіже повітря і неповторна природа.

Розмірковуючи, де знаходиться Святогіря, ви втрачаєте час, яке могли б витратити на духовне умиротворення. Телефонуйте до компанії «Моріс» і вирушайте на екскурсію по святинях Слобожанщини. Ми заберемо вас з зручного району Дніпра. Поїздка в комфортабельному автобусі не втомить, а, навпаки, додасть сил для подальшої незабутньою екскурсії по святих місцях.

Екскурсії в Святогірськ: Святогірська Лавра, монастир, печери

У кожному краї є свої визначні памятки. Хтось пишається широченними лісами, хтось могутнім морем, хтось безкрайніми степами, а хтось культурними памятками.

Але для того, щоб дивувати, місто не обовязково повинен бути величезним. Досить зберегти в ньому історичний дух, не зіпсований сучасними технологіями. У невеликому містечку Святогірськ знаходиться стільки унікальних місць, що складно собі уявити.

«Моріс» організовує автобусні тури в святогорський заповідник; екскурсії проводять досвідчені екскурсоводи. Вони розкажуть про історію цієї місцевості, про значення кожної будівлі, традиціях. Під час екскурсії передбачено відвідування:

 • національного заповідника «Святі гори»;
 • історико-архітектурного заповідника;
 • монастиря Святогірської Лаври;
 • Миколаївської церкви на Святій горі;
 • крейдяних печер;
 • підземної церкви;
 • Покровської церкви з дзвіницею.

А крім цього в Ізюмі ви побачите Кіріченковскій колодязь з живою водою, яку можна спробувати і навіть взяти додому. Неподалік розташована купальня з цілющою водою. Кажуть, що той, хто пройде під струменем води, зцілиться і придбає міцне здоровя.

За один день ви відкриєте для себе нову Україну, відновіть душевну рівновагу, пізнаєте духовне начало і відволічетеся від галасливої міської суєти.

Національний парк Святі гори здивує будь-якого, а монастир постійно приймає велику кількість паломників і простих прихожан. Відомі багато випадку про цілющу молитві в храмах Лаври, які допомогли подолати безпліддя або навіть онкологію. Про це свідчать відгуки побували там.

Ціни на поїздку в Святогорськ вже включають не тільки проїзд і страховку, а й велику екскурсію по святих місцях і вхідні квитки.

Тури в Свято-Успенський Святогірський монастир

Перші ченці Святогірської Лаври згадуються ще в XV столітті. Донецька область - місце з великою і дуже цікавою історією, місце, де знаходиться і сплітаються воєдино різні культури. Однією з перлин вважається Святогірськ зі своїми храмами і святими місцями, дзвіницями і купальнями.

Компанія «Моріс» пропонує недорогі тури в Святогірськ з Дніпра. Вас чекає захоплююча екскурсія в православний чоловічий монастир в Свято-Успенської Лаври. Саме в ньому знаходиться найвідоміша Ікона Божої Матері, помолитися якої приїжджають паломники зі всього світу.

Доїхати до Святогорської лаври дуже просто, особливо з транспортною компанією «Моріс»: комфортабельні автобуси довезуть до місця екскурсії, а ввечері відвезуть назад в Дніпро.

Ціла плеяда святих, вчених, письменників і художників, політичних діячів і військовослужбовців звязали долі зі Святогірському. Це місце оспівано в піснях і віршах, увічнено на полотнах великих майстрів. Вони приїжджали сюди, щоб надихнутися і поспостерігати за діяльністю монастирської обителі, зануритися в світ природи і духовності.

А тепер така можливість випала і вам. Екскурсійне обслуговування - не просто поїздка, це реальний доступ до святинь, цілющим речовин води і спілкування зі справжніми монахами.

Батько Серафим і Святогірська ікона Божої Матері

Чули про таке місто як Святогірськ? Про його святинях і чудодійних місцевостях? Компанія «Моріс» (Дніпропетровськ) організовує цілі тури.

Саме там ви побачите відому Ікону Божої Матері, значення якої важко передати словами. Вона допомогла дуже багатьом людям, охочим:

 • зцілитися від хвороб;
 • прийняти рішення в складній ситуації;
 • знайти свій життєвий шлях;
 • позбутися від безпліддя.

Саме тут жив і приймав людей звідусіль відомий архімандрит Серафим. Багато людей по всьому світу відгукуються про нього, як про дивовижну людину-помічника.

Тут, в Лаврі, часто можна почути акафіст Святогірська ікона Божої Матері, немов цілющий душу і затягує рани на серці людини. Святогірська Божа Матір допомагає всім, хто її про це щиро попросить. Кожен день у ікони стоїть безліч людей, що звертаються до Бога зі своїми проблемами, душевним тягарем, чекаючи чуда на небі.

Не потрібно довго роздумувати, їхати чи ні в це місто, просто вирішуйтеся, а компанія «Моріс» забезпечить для вас:

 • комфортну поїздку;
 • пізнавальну екскурсію;
 • безпеку в дорозі;
 • можливість побачити святині на власні очі.

Для всіх, кому потрібна духовна допомога, рада або Боже чудо, просто необхідно відвідати Успенський собор, адже знаходиться там Святогірська ікона Божої Матері допомагає всім прихожанам знайти себе, наставляє на путь праведний. До цієї ікони щороку прибувають тисячі паломників з різних куточків України.

Святе джерело в місті Ізюм

У стародавньому слобожанський місті Ізюм знаходяться старовинні храми. Згідно з розкладом богослужінь, ви потрапите в дивовижні собори, побачите на власні очі чудотворну ікону.

Побувавши в Святогорську, заглянути в Ізюм просто необхідно - це одне з найкрасивіших і озеленених міст Харківщини. Там перебувати гора Кременець (найвища точка області). Вашому погляду постане Спасо-Преображенський собор, Свято-Вознесенський храм, монастир та безліч інших визначних памяток.

Однією з таких родзинок Ізюма є купальня і Кіріченковскій колодязь з водою з цілющого джерела. Святу воду називають Божим даром. Така назва походить від її цілющих властивостей: кому-то вона допомогла позбутися від безпліддя, кому-то вилікувати серцеві хвороби, а кому-то навіть онкологію. Хтось купається там, щоб зцілити душу або ті, хто шукає відповіді перед самим собою.

Відвідування Святогорська, Ізюму і всіх святинь цього краю додасть вам сил і здоровя. А допоможе в цьому транспортна компанія «Моріс». Поїхали з нами!


700 грн.


Ціна вже з входом в крейдяні печери!