Паломницький тур в Свято-Покровський храм с.Рубановское


280 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Травень:

  • 28

Червень:

  • 25

Збір по районам проживання / повернення на вул. Глінки 12

Тривалість 12 годин:

06:30
 – Виїзд з Дніпра (Глінки 12, район Мост-сіті);
08:30 – Прибуття в Рубанівське;
09:00 - 12:00 – Недільна служба в Свято-Покровському храмі;
12:00 - 14:00 – Самостійна екскурсія по території храму, відвідування музею Маньчжури;
14:30 - 15:00 – Самостійна екскурсія по території Знамянського жіночого монастиря;
15:00 - Збір групи, зворотний виїзд до Дніпра;
17:00 - Прибуття в Дніпро (Глінки 12, район Мост-сіті).

Проїзд;
Страховка пасажирів.


Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів.

  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
  • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають.

Поїздки в Свято Покровський храм села Рубанівське

Подорожі завжди приваблювало безліч людей. З кожним роком все більше і більше туристів вирішують відкрити для себе щось новеньке. Хтось вважає за краще самостійно поодинці з рюкзаком за спиною підкорювати вершини, комусь більше подобається подорожувати з комфортом, а жити в готелях. Хтось розширює свій кругозір, відвідуючи закордонні курорти, а хтось знаходить неперевершеним туризм в українських містах. Транспортна туристична компанія «Моріс» пропонує своїм клієнтам відвідати унікальні місця і зробити поїздки комфортними і безпечними.

Одним з найбільш популярним є тур в дивовижний етнографічний комплекс, розташований в селі Рубанівське Дніпропетровської області. Там вас зустріне головна святиня - Свято-Покровський храм ХIX століття. Рубанівський храм - це православна громада, яка зберігає память історії та веде просвітницьку роботу. Екскурсія по території храму дозволить вам зануритися в атмосферу минулих століть. А відвідування музею Манжури тільки збагатить ваш внутрішній світ.

Фольклорист поет і етнограф Іван Манжура - це людина, яка після себе залишив величезну кількість фольклорних записів, які до сих пір є цінною культурною скарбом. У IXX столітті він працював в маєтку українських поміщиків Василенко за часів гонінь на церкву. З того періоду зберігся храм покриву Рубанівське. Це цілий історико-культурний заповідник, в якому все дихає історією. Ви ніби поринете в ті часи.

Рубанівський монастир в Дніпропетровській області

У знаменитий Свято-Знаменський жіночий монастир приїжджають люди за спокоєм умиротворенням і надією. Церква в Рубанівське, відновлена u200bu200bмісцевими жителями, разом з настоятелям завжди з радістю зустрічають паломників з усіх куточків України. Служба, яку править отець Василь, завжди наповнена чимось великим і незбагненним.

Якщо ви хочете знайти єдність душі і тіла, зануритися в історію свого народу, перейняти на себе культуру предків, то поїздка в село Рубанівське - це саме те, що вам потрібно.

Православна поїздка в Рубанівське церква з Дніпра

Транспортна туристична компанія «Моріс» готова зробити все, щоб екскурсійні тури проходили на вищому рівні, тому у вартість поїздки входить:

  • комфортабельний транспорт
  • досвідчені екскурсоводи;
  • вхідні білети;
  • страховка.

Поїздка до чинного свято-Покровський храм - це не просто прогулянка по красивій місцевості і екскурсія по старовинних місцях, це справжня унікальна можливість насолодитися спокоєм величчю і дивним дзвоном.

Ви ніколи не забудете такий відпочинок!


280 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово