Екскурсія на Сорочинський ярмарок + Диканька

Акція


620 грн.

570 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Серпень

Забираем и развозим по районам проживания.

Продолжительность 16 часов:

04:00 – Сбор группы по районам проживания;
05:00 – Выезд группы из Днепра;
09:00  Экскурсия с экскурсоводом;
10:00 - 10:30 – Диканька «Николаевская церковь» - храм семьи Кочубеев;
11:00 - 11:30  Спасо - Преображенская церковь;
12:00 – Прибытие на Ярмарку;
12:00 - 18:00 – Свободное время;
18:00 – Сбор группы, обратный выезд;
22:00 – Прибытие в Днепр.

Проезд;
Входные билеты;
Страховка пассажиров.


Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Де проходить Сорочинський ярмарок?

Ви коли-небудь замислювалися про те, що герої оповідань Миколи Гоголя з нами навіть в ХХІ столітті? Сорочинський ярмарок з його твори "Вечори на хуторі біля Диканьки" - це щорічний захід, який проходить в серпні. Воно вважається одним з найвідоміших визначних памяток Полтавщини і, якщо ви в пошуках цікавих місць у полтавській області, - ви за адресою. Саме час замовляти трансфер на Сорочинський ярмарок з Дніпра і насолодитися атмосферою минулого в сучасному прояві.

За своєю суттю Сорочинці стали брендом в Україні. Це вже досить сучасний маркет, в якому себе представляють провідні підприємства як з України, так і з інших країн. Екскурсія на Сорочинський ярмарок поєднує в собі відвідування цього маркету і яскраве театралізоване дійство, в якому беруть участь герої з творів Гоголя. Щоб атмосфера була по-справжньому автентичної, запрошуються різні фольклорні колективи та для відвідувачів проводять велику концертну і розважальну програму.

Як і завжди, ярмарок в 2022 році пройде на великій торговій площі на околиці села Великі Сорочинці. Гостей з усієї України будуть радувати актори Полтавського музично-драматичного театру, що представляють героїв гоголівських творів і самого автора.

На кількох сценах, які будуть розкидані по всій площі серед маркету, виступатимуть як відомі професійні артисти, так і фольклорно-етнографічні колективи місцевої самодіяльності. В рамках Сорочинського ярмарку протягом дня відвідувачам планується показати українські традиції за мотивами різних свят: українське весілля, українські вечорниці та майстер-клас з приготування українських страв. Також планується організувати майстер-класи майстрів народних промислів, в яких зможе взяти участь будь-який бажаючий. Такі памятки Диканьки повністю відкривають гостям дух гоголівського часу і переносять людей на століття назад.


620 грн.

570 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово