Екскурсія на Сорочинський ярмарок

Акція


570 грн.

499 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Серпень

Забираем с района проживания, доставляем обратно в центр города.

Продолжительность 17 часов:

04:30 – Сбор группы по районам проживания;
05:30 – Выезд группы из Днепра;
09:30 – Прибытие на Ярмарку;
09:30  Свободное время;
17:30 – Сбор группы, обратный выезд;
22:00 – Прибытие в Днепр.

Проезд;
Входные билеты;
Страховка пассажиров.


Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Сорочинський ярмарок - одна з найвідоміших національно-колоритних дій на території України, а також за її межами. З початку 18 століття і донині її традиційно відзначають на батьківщині полтавчан - в селі Великі Сорочинці Миргородського району. Щороку, в передостанній тиждень серпня, сотні туристів з різних куточків світу приїжджають в Полтавську область з метою долучитися до всесвітньо відомим народним гулянням.


Таку мегапопулярность свято набуло завдяки генію світової літератури - Миколі Гоголю. Саме він у своїй першій книзі «Вечори на хуторі біля Диканьки» відвів місце для однойменної повісті «Сорочинський ярмарок», в якій детально описав атмосферу народних гулянь, зацікавивши читача відмінним почуттям гумору. Після того, як книга побачила світ, Сорочинський ярмарок став справжньою памяткою Полтавщини. Так, в 1999-му році їй було присвоєно статус Національної.


В наші дні тисячі підприємців, представників великих виробничих компаній і просто туристів бажають побачити цікаві місця Полтавської області. Поїздка в тутешніх село Диканька стала одним з найбільш очікуваних подій літа для всіх любителів історії та цінителів гарного відпочинку.


Організатори заходу пропонують гостям культурно-розважальну програму. Тут - і професійні музичні групи, всілякі вокальні колективи, і хореографічні трупи, які з року в рік демонструють публіці свої навички; а також - численні ігри і конкурси для туристів, де кожен бажаючий має можливість проявити свою майстерність.


Цілий тиждень відвідувачі зможуть занурюватися в атмосферу гоголівських часів. Територія села площею в 16 га стане схожа на міні-містечко, розділений на пять тематичних зон: Головна сцена, Ярморочна Майдан, сценічний майдан «Млин», садиба Хіврі і Панська садиба.


Таким чином, кожна з зон порадує гостей своєю унікальністю. У промисловому секторі місце знайдуть виставки компаній різних галузей промисловості з усіх областей України. Торгівля, народні промисли будуть представлені в секторі народних майстрів. Більше 30-ти національних кафе і ресторанів відкриють свої двері для гостей Ярмарку, де їх чекає справжня українська кухня. Але особливо радіти зможуть гурмани: всіх любителів смачної і здорової їжі забезпечать можливістю спробувати напої з усього світу.


Гордість організаторів Сорочинського ярмарку - екскурсії по етнографічної території. Тут відтворені хати українських селян XVIII-XIX століть різного соціального стану, відновлені на споконвічно етнічних землях. Етнографічні міні-музеї вільно відкриті для всіх відвідувачів в кожному будинку. Меблі, страви, одяг та інші домашні експонати, які забезпечують розуміння життя українців в певний історичний період, показані на виставках цих музеїв. Варто відзначити, що виставки весь час розширюються придбаннями, зробленими організаторами під час наукових експедицій.

Таке своєрідність дозволить отримати відвідувачам повну картину традиційних народних мистецтв і ремесла кожної окремо взятої області України. На ярмарку можна буде придбати продукти ручної роботи дуже високої якості. Таємниці їх виробництва зберігаються в українських сімях або окремих містах і передаються з покоління в покоління протягом століть. Школи традиційної української вишивки, шиття, тасьми і плетіння також широко представлені, втім, як і картини, написані народними художниками, і безліч підробок, зроблених Коваль.


На території створені всі умови для журналістів і бізнес-комунікацій. Побудований прес-центр з 100 місцями, кондиціонерами, прикрашений в етнічному стилі.


Театр на ходулях, вистави за мотивами повістей Гоголя, караоке, вечірня дискотека, українські народні ігри та розваги, обрядове дійство «Народна весілля» будуть радувати відвідувачів. Також по дорозі на Ярмарок можна замовити екскурсії в довколишні села - Гоголеве, Миргород, Опішне; провести ніч на самій Диканьці.


Керівник проекту Світлана Свищева обіцяє туристам самий справжній зорепад: в цьому році ярмарок відвідають зірки української естради - Тіна Кароль, Оля Полякова та інші. Відзначимо, більше, ніж серед півмільйона людей, які відвідують ярмарок щорічно, близько 30-ти делегацій - представники дипломатичних місій країн ближнього і далекого зарубіжжя, акредитованих українським законодавством.


Ярмарок відвідується представниками більше, ніж сорока країн в усьому світі, високопоставленими чиновниками і журналістами. За минулі десять років відгуки про Сорочинському Ярмарку були написані більш ніж в 300 електронних засобах масової інформації.


Сьогодні Національний Сорочинський ярмарок - єдина подія в Україні, відвідування якої дає найбільш повне розуміння менталітету України та її жителів, економіки, історії і культури країни. В умовах сучасного розвитку ринку і торгівлі на цивілізованому рівні XXI століть, доречність і привабливість Національної Ярмарки полягає в тому, що вона стала центром національної культури і дипломатії, і, активно розвивається в цьому напрямку.


570 грн.

499 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово