Екскурсія в Софіївський парк

Жовтень:

 • -

Поїздки в парк Софіївка, Фентезі парк, DinoSofia (парк динозаврів): розклад мікроавтобусів

Забираємо і розвозимо по районам проживання

Тривалість 24,5 годин:

00:30 Збір групи;
01:30 Виїзд групи з Дніпра;
08:30 Прибуття в Умань;
09:00 - 11:30 Екскурсія по парку з екскурсоводом;
11:30 - 18:00 Самостійна прогулянка по парку;
18:00 Збір групи, зворотний виїзд;
01:00 – Прибуття в Дніпро (розвозка по районам проживання становить близько 1 години);

 • за додаткову плату 100 гривень, можна відвідати нову Софіївку а саме: Фентезі парк площею 10 га
 • за додаткову плату 150 гривень, можна відвідати найбільший в Україні парк динозаврів DinoSofia (знаходиться на території нової Софіївки)

Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети (Софіївський парк);
Страховка пасажирів.Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів.

 • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу (рядності в салоні мікроавтобуса не впливає на вестибулярний апарат).
 • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають.

Екскурсії в Софіївський парк

Іноді зявляється бажання вибратися з Дніпра (Дніпропетровська), Кривого Рогу і поїхати туди, де тихо і спокійно, красива природа і свіже повітря. Уманський парк Софія завжди радо зустрічає гостей зі всієї України. 155 гектарів дендропарку таять в собі неймовірні пригоди і сюрпризи. Якщо ставите питанням: коли краще їхати в це місце, "Моріс" дає однозначну відповідь - в будь-який час! За Софіївському парку можна гуляти цілий рік:

 • Навесні все цвіте. В повітрі стоять аромати квітів, чути спів птахів, а навколо розклався зелений килим. Відчуття ніби потрапив в казкову країну. Парк стає ідеальним місцем для романтичних прогулянок і сімейного відпочинку.
 • Влітку тут ховаються від спеки і суєти. Можна полежати на траві і насолодитися прохолодою. Численні фонтани роблять спекотний літній повітря таким свіжим і чистим. Також влітку можна покататися на човні по підземній ріці і отримати масу нових вражень.
 • Восени парк має зовсім інший вигляд. Зелений колір змінюється яскравими осінніми барвами, хочеться милуватися дивовижними пейзажами. Навколо панує атмосфера спокою і тиші. Озираючись на всі боки, здається, що кращого місця на землі просто не існує.
 • Взимку Софіївський парк виглядає неймовірно. Незліченна кількість дерев під сніговим покривом, тиша і прохолодне повітря зроблять прогулянку незабутньою. Можна пограти в сніжки, покататися на санках і просто помилуватися загадковими гротами та вишуканими скульптурами.
Не просто так Софіївський парк входить в число найкрасивіших парків Європи. Навіть легенда походження цього місця романтична і прекрасна. Ідея заснування належить багатому польському магнату графу Потоцькому. Таким чином він вирішив зробити подарунок своїй дружині Софії - ландшафт, закладений провідними архітекторами Європи. Сама графиня брала активну участь у створенні майбутнього парку. Будівництво було закінчено 1802 році і до цих пір це місце радує око кожного, хто його відвідає.

 

Тур вихідного в Софіївський дендропарк в Умані

Якщо замислюєтеся, як провести вихідні, "Моріс" пропонує зануритися в світ пригод і відправитися дендрологічний парк Софіївка. Місто Умань радо відкриє перед вами двері, щоб показати свій скарб - державний дендрологічний заповідник. Тут ви відволічетеся від суєти мегаполісу і дрібних проблем і залишитеся наодинці з природою. Під час прогулянки ви можете:

 1. Відвідати екскурсію.
 2. Поплавати на човнах по підводному річці (при бажанні).
 3. Насолодитися памятником ландшафтного типу світового садово-паркового мистецтва.
 4. Побачити рослини зі всього світу.

Ті, хто побували тут хоч раз, обовязково повертаються, щоб вивчити новий маршрут, помилуватися іншими пейзажами, насолодитися свіжим повітрям і просто добре відпочити.

 

Як доїхати / дістатися до Умані з Дніпропетровська

Відпочинок повинен бути повноцінним. Найчастіше водіння забирає багато сил і за місцем прибуття водієві вже зовсім не хочеться насолоджуватися визначними памятками. Дендропарк Софіївка призначена для піших прогулянок, і потрібно бути повним енергії, щоб побачити максимум принад. Компанія Моріс створила всі умови для гарної поїздки:

 1. Комфортабельний автобус
 2. Водії з стажем
 3. Наявність екскурсовода
 4. Легка дорога

Ви прекрасно відпочинете в дорозі, щоб по приїзду Софіївський парк могли не думати про втому, а повністю зануритися в світ дендрарію.