Дніпро — Скадовск


450 грн.На зворотний квиток і дітям до 7 років, знижка -10%

— Щодня


У напрямку Залізний порт, компанія «Моріс» виступає, як диспетчер.


 

Дніпро — Скадовск
   
НапрямокДіяЧас
Дніпро — Скадовсквиїзд22:00
 прибуття06:00
 
Точний час за день до виїзду оповіщає диспетчер
Збір: ж/д Вокзал - пр. Гагаріна - Тополя Прибуттяж/д Вокзал (курорт)

Скадовск — Дніпро
   
НапрямокДіяЧас
Скадовск — Дніпровиїзд13:00
 прибуття21:00
 
Точний час за день до виїзду оповіщає диспетчер
Збір: ж/д Вокзал Прибуття: Тополь — пр. Гагарина — ж/д Вокзал

- Проїзд;
- Страховка пасажирів.

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.
  • В залежності від завантаження, рейси здійснюються мікроавтобусами або автобусами. В напрямку Железный порт, компания «Морис» выступает, как диспетчер.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Відпочинок в Скадовську буде насичений приємними моментами для Вас і Ваших дітей. У Скадовську море і повітря наповнене йодом і бромом, що сприятливо впливає на здоровя. Пляжі досить широкі і дрібнопіщані. Кількість лікувальних установ і готельних комплексів хорошого рівня стрімко зростає з кожним роком.

Відпочинок в Скадовську чудово підійде сімям з дітьми, де вони відвідають вистави в дельфінарії, молодь залишиться задоволена нічним життям, і, звичайно, незабутні враження від прогулянки на катері до старого маяка, який знаходиться на заповідному острові Джарилгач. Все це і багато іншого ви зможете скуштувати, приїхавши сюди на берег Чорного моря.
У Скадовську бази відпочинку можна вибрати на будь-який бюджет, яким Ви маєте в своєму розпорядженні. Відмінна інфраструктура допоможе розслабитися і думати тільки про відпустку. Середня температура води коливається в межах 30 градусів. Сонячні дні тривають близько 300 днів в році.

Автобуси Дніпро - Скадовськ регулярно доставляють відпочиваючих в цей чудовий курортне місто, завдяки компанії Моріс - компанія перевізник.


450 грн.


На зворотний квиток і дітям до 7 років, знижка -10%