Шкільні екскурсії

Запропонуй свою поїздку близьким:

Фельдман Екопарк + екскурсія по Харкову
Хортиця
Хортиця + театр козацького бою

 


Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів


Для замовлення та консультацій:

(096) 788-99-88
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Оренда, замовлення автобусів для шкільних екскурсій недорого

Щоб дитина розвивалася, йому необхідно пізнавати світ навколо себе. А робити потрібно це не завжди на уроках за стопками підручників і наочних матеріалів, які підготує учитель. Сучасні діти хочуть бачити своїми очима те, про що вони читають у книжках, а для цього необхідно їх возити на різні екскурсії.
Для екскурсій школярів підійдуть різні місця, а дістатися туди допоможуть мікроавтобуси транспортної компанії. Взяти в оренду транспорт для поїздки - це зручно і безпечно. Фірма «Моріс» надає послуги перевезення пасажирів вже не один рік. Організація шкільних подорожей - відповідальна робота. Щоб дітям було не тільки цікаво на екскурсії, а й комфортно в дорозі, наші мікроавтобуси відповідають усім нормам безпеки.
Шукайте, де замовити екскурсійні автобуси для школярів в оренду за прийнятною ціною? - Телефонуйте! Ми підберемо відповідний вид транспорту на потрібну кількість місць. Дітлахи залишаться задоволені і повернуться додому сповнені сил, енергії, нових вражень і знань.

Замовити екскурсійний автобус для школярів по Дніпру і Україні

Чи плануєте разом зі школярами провести урок за межами школи, наприклад, за містом або побувати в різних памятках Дніпра? Замовте Mercedes Sprinter і не хвилюйтеся про дорогу.
Шкільний автобус на екскурсію вигідно брати напрокат, адже ви отримуєте:

  • страховку;
  • досвідчених водіїв;
  • тарифи на оренду в залежності від дальності поїздки;
  • комфортабельний, затишний салон.

Замовити автобус для школярів на екскурсію можна за телефоном, ціна обговорюється з нашими менеджерами. Відпочивши в дорозі, учні зможуть засвоїти більше інформації під час самої екскурсії.
Замовлення автобуса, мікроавтобуса для перевезення школярів на екскурсії краще робити заздалегідь, тоді ми підберемо для вас найоптимальніший варіант. Уточніть, чи збираєтеся ви подорожувати по Дніпру або за його межі. Обовязково допоможемо організувати маршрут, щоб заощадити час в дорозі.
Ви - вчитель і хочете звозити учнів в музей або показати старовинні замки, провести екскурсію по заповіднику, але через відсутність транспортного засобу змушені переносити поїздку? Замовлення автобуса для екскурсії школярів від компанії «Моріс» вирішить цю дилему. Збирайте бажаючих і вирушаємо в дорогу! З нами це швидко, вигідно і безпечно. Подаруйте учням свято, зробіть їх внутрішній світ багатшим і різноманітнішим.