Екскурсія по садибі Харківської губернії


700 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Травень:

 • 7
 • 14
 • 21
 • 28

Збір / повернення на вул. Глінки 12

Тривалість 15,5 годин:

06:30 - Збір групи;
06:45 - Виїзд з Дніпра;
11:15 - Прибуття в садибу Шарівка;
12:45 - Усадьба Наталівка;
14:15 - Краснокутський дендропарк;
15:45 - Пархомівський історико-художній музей;
17:15 - Збір групи, зворотний виїзд;
22:30 - Прибуття до Дніпра.

Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.


Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів.

 • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
 • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають.

Як дістатися в Краснокутський дендропарк з Дніпра

На Харківщині є справжній історичний і культурний джерело. Одним з таких вважається козацьке містечко Краснокутськ. Саме там, на околицях, можна побачити найстаріший в Україні дендропарк, закладений ще в кінці ХVIII століття династією Каразіних.

Унікальні рослини дивують відвідувачів і сьогодні. Як доїхати з Дніпра (Дніпропетровська) і подивитися на родзинку Слобожанщини, є кілька варіантів:

 • дістатися до Харкова, звідки йдуть автобуси на Краснокутськ;
 • власним авто, попередньо вивчивши маршрут або ознайомившись з ним в навігаторі;
 • ж/д-транспортом з Харкова, але кілька років тому, його скасували;
 • але найбільш зручно - попередньо замовити поїздку в транспортній компанії «Моріс» і доїхати в дендропарк з комфортом.

Екскурсії в Краснокутський дендропарк від туристичної компанії «Моріс» дозволять вам повноцінно насолодитися усіма принадами міста, при цьому, не замислюючись про маршрут і проблемами проїзду.

Замок в Шарівці в Харківській області

Подорожувати можна не тільки по горах або морях, а вивчати історію в музеях. Старовинні садиби харківщини цікаво і пізнавально розкажуть вам про життя і культуру минулих століть. На екскурсії в замок у Шарівці ви отримаєте унікальну можливість на власні очі побачити те, що будувалося більше 100 років тому: величний палац Леопольда Кеніга з величезним комплексом господарських будівель, неймовірної краси садами. Сам же палац складається з 27 кімнат і трьох великих залів, в яких до цих пір збереглися інтерєрні розписи, меблі, камені. Екскурсовод проведе вас по садибі Шаровки і повідає сімейні історії Кенігів, розповість про те, як створювався замок і територія навколо нього.

Дивовижні місця Шарівського палацово-паркового комплексу вражають всіх гостей своєю витонченістю і унікальністю. Тут ви побачите:

 • легендарний «камінь любові»;
 • 600-річний козацький дуб;
 • цілу алею пірамідальних лип;
 • старовинні дерева;
 • ставки і фонтани.

Легенди, що розповідають про замок і його власників, не залишать байдужими жодну людину.

Про те, як доїхати туди, щоб не загубитися або не застряг десь в дорозі, можна більше не переживати. Екскурсії від компанії «Моріс» - це безпечний і цікавий спосіб пізнати Україну. Ми забираємо своїх клієнтів з районів їх проживання в Дніпрі, і доставляємо назад в центр міста.

Екскурсії по Харківській області з Дніпропетровська

Хочете обїхати всю Україну і познайомитися з її різноманітністю культури, звичаїв та історії? Запрошуємо на екскурсію в садиби харківщини. Туристична компанія «Моріс» організовує тури з відвідуванням унікальних замків і маєтків Слобожанщини. Під час поїздки ви побуваєте в трьох районах Харківської області та по достоїнству оціните минулий блиск і велич садиби Харкова кінця XVIII-початку ХХ століть.

Старовинні замки, просторі тераси, сади з рідкісними рослинами і багато іншого ви зможете побачити в подорож, насолодитися атмосферою величі і вишуканості, дізнаєтеся легенди, що витають в Харківській губернії.

Поїздки в Натальївський парк і садибу

Село Наталівка - це місце, про яке багато хто не знає, але побувавши одного разу, повертаються знову. Саме там, на 46 гектарах лісу розташувалося справжнє дворянське маєток династії Харитоненків.

Там досі збереглися:

 • вїзна брама;
 • водонапірна вежа;
 • залишки монументального манежу і стаєнь;
 • будиночки прислуги;
 • співаючі тераси.

Співаючі тераси і сьогодні викликають захоплення у всіх, хто там побував. Деякі намагаються розгадати секрети дивовижною акустики, хтось захоплюється самою ідеєю побудови, а хтось просто насолоджується легкістю і свободою, що пронизують цю територію.

Також в садибі зберігся храм Всемилостивого Спаса - церква-музей, побудований ще в 1913 році. Він пережив всі війни і революції ХХ століття і до цього дня зустрічає прихожан.

Екскурсії в садибу Наталівка дуже популярні: і дорослі, і діти приїжджають, щоб подивитися на цю красу.

Екскурсія в Пархомівський музей

Ще одним місцем, гідного уваги, є графський маєток XVIII століття Івана Подгорічані. Там понад півстоліття знаходиться Пархомівський історико-художній музей, де зберігаються рідкісні експонати - зібрання творів художників і скульпторів практично всього світу. Така екскурсія для школярів стане дуже корисною і пізнавальною.

Компанія «Моріс» відвезе вас не тільки в Пархомівку, а й організовує інші тури по Україні.


700 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово