Розвозка співробітників
(096) 788-99-88   (063) 850-21-99
(050) 458-99-88   

(098) ‎681-29-34 - Телефонуйте (24/7)
або пишіть на 
Viber, Telegram

— Із задоволенням докладно все розповімо і допоможемо закрити всі Ваші питання, ну і звичайно зробимо бронь!

Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Перевезення співробітників автобусом по Дніпру, області та Україні

Організація перевезення співробітників - важливе завдання серйозного підприємства, під час виконання якої виникає чимало турбот. Якщо доставити в пункт призначення потрібно одну-дві особи, то можна скористатися послугами таксі, а якщо виникає потреба щодня в Дніпропетровську перевозити цілий колектив? У компанії «Моріс» знають, як вам допомогти. Ми надаємо транспортне обслуговування корпоративних клієнтів вже багато років. Відгуки про нашу діяльність свідчать про те, що надаємо послуги якісно.

Перевезення робітників на мікроавтобусі - це швидко і зручно. Єдине питання: а де ж взяти цей мікроавтобус? Хтось віддає перевагу купівлі власного корпоративного транспорту, але з його придбанням додаються ще ряд супутніх чинників, що вимагають додаткових витрат:

 • потрібно найняти кілька водіїв, які б вчасно доставляли людей до місця роботи;
 • обладнати гаражне приміщення;
 • своєчасно проводити технічне обслуговування і усувати поломки;
 • постійні витрати на паливо, яке дорожчає з кожним днем.

А якщо врахувати непередбачені ситуації, які можуть зірвати робочий процес, то це може дуже сильно нашкодити підприємству. Тим же, кому потрібна автобус для перевезення співробітників, краще звернутися в «Моріс» - надаємо в користування свій автопарк. Корпоративні перевезення співробітників більше не будуть вас обтяжувати. Ми в цілковитій безпеці доставимо людей в офіс або на обєкт.

Оренда автобуса для персоналу, робочих проводиться індивідуально, обумовлюючи з кожним клієнтом. Можлива транспортування по місту або за його межі, а вартість залежить від відстані і кількості пасажирів. Довірте перевезення офісних співробітників професіоналам, і не думайте турботах!

Доставка співробітників до місця роботи і назад мікроавтобусом, автобусом

Щоб дістатися до місця роботи іноді потрібно витратити годину, а то й два, свого часу, тому кожен намагається знайти щось ближче до дому, а варіанти, що знаходяться дуже далеко, змушені відкидати. Але, якщо компанія організовує доставку співробітників в офіс, це може стати відмінним бонусом для всього колективу.

Організація доставки співробітників до місця його трудової діяльності і додому підніме рівень вашого підприємства, а персонал не буде витрачати сили на дорогу, тим самим підвищуючи свою працездатність, що в свою чергу призведе до розвитку всього підприємства.

Доставка персоналу на роботу і з роботи

Замовте трансфер в офіс від «Моріс» і ваш колектив буде вчасно приїжджати. Наші досвідчені водії не один рік сидять за кермом. Вони знають, як швидше і надійніше проїхати по місту вранці в годину пік або як впоратися з керуванням в зимову погоду.

Доставка працівників підприємства до місця роботи здійснюється комфортабельними мікроавтобусами, в яких пасажири зможуть відпочити в кінці дня або сконцентруватися на майбутніх справах вранці. Співпрацюючи з «Моріс»:

 • всі поїздки проходять чітко за графіком;
 • наш транспорт регулярно проходить техогляд;
 • у нас є всі дозволи і ліцензії на пасажирські перевезення;
 • наш водійський штат включає в себе тільки людей з великим досвідом водіння і без шкідливих звичок.

Доставка робітників на обєкт до місця роботи і назад

Кожен досвідчений і професійний керівник трудиться на процвітання своєї справи, поліпшення показників на підприємстві, розвиток і осучаснення компанії. Для цього розробляється відмінний сервіс, щоб поліпшити трудові умови і підвищити працездатність колективу. Тому для зручності часто організовується трансфер людей до роботи на автобусі, адже це:

 • зручно;
 • безпечно;
 • працівники вчасно прибувають в офіс;
 • стає хорошим бонусом для вже працюючого персоналу, і приємним доповненням при наборі новачків в штат.

З «Морісом» ви отримуєте ще і невелику вартість доставки робочих, що теж важливо. Всі деталі обговорюються індивідуально, телефонуйте!

Послуги по доставці співробітників службовим транспортом

На деяких підприємствах робочий день плавно переходить у вечір, а то і в ніч, адже є і денні, і нічні зміни. У таких випадках розвезення співробітників після роботи як не можна до речі. У нічний час громадський транспорт - рідкість, таксі - дорого, а власне авто є ні у кожного. Службова розвозка колективу компанії підвищить авторитет підприємства, адже скільки нервів і сил витрачатися по шляху на в офіс і додому, а нічна розвозка стане справжнім порятунком для тих, хто працює допізна - ваш колектив залишиться задоволеним! Організувавши розвезення персоналу в нічний час, цієї проблеми не буде, і ви зможете залучити нових професіоналів.

Транспортне обслуговування підприємств - це послуги, які «Моріс» надає протягом багатьох років. Надаємо мікроавтобуси та автобуси для розвезення людей. Службова доставка персоналу може здійснюватися в будь-який час доби. Наші водії довезуть пасажирів швидко і безпечно в потрібне місце як по місту Дніпро, та й за його межі. Наш автопарк - до ваших послуг. Обговоривши заздалегідь кількість пасажирів, підберемо відповідний транспорт і розрахуємо вартість його замовлення. Зателефонуйте в «Моріс» і питання з розвезенням співробітників, персоналу в нічний час швидко вирішаться. Не забувайте, що багато хто не хоче йти на роботу навіть в компанію мрії через нічний графіка, адже не знають, як потім добиратися додому. Співпрацюючи з нами ви підвищуйте рівень свого підприємства.(096) 788-99-88   (063) 850-21-99
(050) 458-99-88   

(098) ‎681-29-34 - Телефонуйте (24/7)
або пишіть на 
Viber, Telegram

— Із задоволенням докладно все розповімо і допоможемо закрити всі Ваші питання, ну і звичайно зробимо бронь!