Погодинна оренда

Запропонуй свою поїздку близьким:

Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

від 250 грн / год - по місту
від 8 грн / км - за містом


Для замовлення та консультацій:

(096) 788-99-88
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Замовлення (оренда) мікроавтобуса, автобуса з водієм на годину в Дніпрі недорого

Замовляти транспорт доводиться через різні обставини: хтось їде на екскурсію, комусь потрібен мікроавтобус напрокат в святковий день, наприклад, для весілля або іншого заходу.
У місті Дніпро складно пересуватися колективно без автосредства, а якщо небхідно виїхати за межі міста колективом або компанією, то тут взагалі стане не зайвим мікроавтобус. Він стане в нагоді на шкільну екскурсію, щоб в салоні помістилися всі учні та їхні викладачі; працівникам великої організації, які вважають за краще корпоративні поїздки. Тому з кожним днем u200bu200bвсе більшої популярності набирають послуги транспортних фірм.
З «Моріс» для обслуговування події ви можете замовити в оренду автобус, мікроавтобус на різну кількість посадкових місць. Підберемо відповідний транспорт на будь-який період. На 8 або 18 чоловік, а може бути, і на 45 ...

Розрахунок вартості поїздки проводиться нашими менеджерами після обговорення всіх деталей. Маршрутка на годину стане в нагоді при транспортуванні пасажирів з одного місця в інше.
Погодинна оренда мікроавтобуса вигідна тим, що ви оплачуєте тільки той час, протягом якого реально користуєтесь. Наші водії швидко і з комфортом довезуть вас так, що ви й не помітите, як пролетить час у дорозі. Затишний, чистий салон, невимушена атмосфера змусять вас розслабитися і піти від хвилювання.
Ціни на замовлення приватного автобуса доступні кожному - всього 250-300 грн / год. Всього, зателефонувавши нам, ви зможете спокійно збиратися в подорож. Вартість оренди мікроавтобуса з водієм на годину обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка власного транспорту і його обслуговування.

З «Моріс» подорожувати завжди зручно!