Екскурсія в Почаївську лавру + джерело святої Анни (2 дні)


1800 грн.



On-line заявки приймаються цілодобово

Квітень:

  • 7
  • 14

Збір і прибуття біля залізничного вокзалу.

Тривалість 2 дня:

Виїзд:

20:30 – Збір групи;
21:00 – Виїзд групи з Дніпра "Трансфер класу люкс" (залізничний вокзал, памятник Петровського);

1 день:

10:00 - 11:00  Відвідування Кременецького жіночого монастиря;
12:00 - 13:00  Поселення;
15:00 - 17:00  Екскурсія по території Почаївської Лаври з екскурсоводом;
17:00  Вечірнє Богослужіння (Свято-Успенський собор);

2 день:

06:00 - 09:00 – Ранкове Богослужіння:
за бажанням відвідування Святих мощей преподобних отців Іова і Амфілохія;
опускається ікона і служиться акафіст перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері;
11:00 - 17:00 – Екскурсія в Почаївський Свято-Духівський монастир-скит, відвідування чернечого цвинтаря. Переїзд на Божу гору, на джерело Святої Праведної Анни, обмивання в цілющій воді;
17:00 – Збір групи;
17:30 – Зворотний виїзд;

Прибуття:

06:30 – Прибуття в Дніпро.

  • Нагадуємо, що розселення і харчування у вартість екскурсійного туру в Почаївську Лавру не входить.
    - готель "Софія" 200 грн/чол.
    - харчування в лаврі 70-80 грн/чол.

Проїзд "Трансфер класу люкс";
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.


Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів..

  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
  • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають

Екскурсії, тури в Почаївську лавру з Дніпра


У любителів подорожувати і відпочивати поза галасливого міста завжди гостро стоять питання:

  1. Куди поїхати на вихідні?
  2. Що подивитися?
  3. Як дістатися до обраного місця відпочинку?

Відповіді на всі ці питання дає «Моріс». Ми підготували для вас дводенну екскурсію до Почаївської лаври і тепер не потрібно замислюватися, як доїхати - «Моріс» доставить вас до самого світлого місця в Україні, де побачите, як відбуваються чудеса, на власні очі.

Почаїв - маленький затишний місто, але за всією цією тишею і спокоєм ховається велич і краса, яка дивує всіх туристів. Для багатьох паломницький тур до цього міста стала однією із знакових в життя. Памятки Почаєва не закінчуються на одній лише Свято-Успенській лаврі. Ми зробили так, щоб протягом двох днів ви змогли побачити найкрасивіші місця, почути все, що потрібно знати про життя в Почаївському монастирі і, звичайно ж, відчути справжнє незрозуміле чудо!

Програма туру буде насиченою, але ви абсолютно не відчуєте втоми. За два дні:

відвідаємо і Кременецький жіночий монастир, і Почаївський скит;
побуваємо на безлічі цікавих екскурсій з екскурсоводом;
побачимо чудотворну ікону Божої Матері в Почаївській церкву.
Вам не доведеться вивчати розклад богослужінь, адже в програмі це теж передбачено.

Екскурсія в Почаївську лавру - справжнє диво, інакше це місце не збирало б у собі стільки людей, які залишаю тільки позитивні відгуки. Виділіть для себе пару днів для того, щоб зануритися в світ історії і легенд.

 

Паломницькі поїздки до Почаєва 2022


Паломництво в наш час - звичайне явище, яке користується популярністю у людей різного віку та статусу. Якщо раніше, почувши слово «паломник», в нашій голові вимальовувалися прозорливі старці, які вчиняють таємниче дію, то зараз це цілком реальне, можна сказати навіть сучасний напрямок, суть якого - відвідування святих земель з метою поклоніння і молитви.

Одним з найпопулярніших місць в Україні для паломництва є Почаївський монастир і собор, тут раді кожному. Хор Почаївської лаври церковними співами вводить в стан миру і спокою, навколо панує атмосфера доброти і віри. Незважаючи на кількість людей навколо, ви відчуєте себе самотньо.

Успенський собор Почаївської лаври відомий ще і печерою Іова Почаївського, де ви зможете вклонитися, помолитися і зарядитися енергією на рік вперед. Пояснити такий вплив святих мощей на людей не можуть навіть прозорливі монахи, які живуть в стінах Почаївського храму. Екскурсія в Почаєво передбачає відвідування всіх місць, які залишать на вашій душі відбиток спокою і благодаті.

 

Джерело озеро святої Анни в Почаєві (Онишківцях)


Всі, хто відвідують Почаївську лавру, обовязково їдуть в Онишківці для того, щоб відвідати джерело Святої Праведної Анни. Відгуки всіх туристів позитивні, адже недарма ж про це місце ходять незвичайні легенди. Кажуть, що джерело має цілющі властивості.

У кожного виникає питання: Від чого лікує джерело святої Анни? - Від багатьох хвороб, як фізичних, так і моральних. Але більшість відвідувачів джерела Св. Анни - це жінки. Занурившись в купелі, жінки і дівчата зцілюються від всіх своїх недуг, в тому числі і від безпліддя.

Компанія «Моріс» в екскурсії в Почаївську лавру з Дніпра (Дніпропетровська) передбачила і відвідування святого джерела, так що Вам не доведеться переживати, як дістатися до Онишківці.

Запамятовуйте, що потрібно з собою взяти і як правильно занурюватися:

  • температура води в джерелі завжди 5-8 градусів, так що занурюватися можна в будь-який час року;
  • жінки можуть купатися лише в сорочці і з покритою головою, так що перед відвідуванням джерела не забудьте взяти з собою всі атрибути купання.

Почаївський джерело (джерело Св. Анни) - місце, де можна відчути прилив сил навіть перебуваючи поруч зі святою водою. А якщо викупатися, ви позбудетеся від недуг на багато років вперед. Тому відправитися в тур в Почаевсую лавру потрібно хоча б через це місця.

 

Відвідати кременецький монастир з Дніпра


Не тільки Почаїв здатний дивувати і радувати своїми місцями. В програму нашого дводенного туру входити і памятка Кременця - маленького містечка в Тернопільській області. Серед безкрайніх лісів і гір розташований Кременецький жіночий монастир - місце, де всі проблеми відходять на другий план. Особливістю монастиря є не тільки святість і історія довжиною в півстоліття, але і незліченну кількість білок, які не бояться туристів і паломників, а, навпаки, радо зустрічають біля воріт.

Атмосфера в монастирі благословенна, тут завжди раді новим гостям і з радістю розкажуть історії та легенди, які зберігає в собі святе місце. Навіть розпис у храмі тут не така як в інших, з благословення ігумени Херувими на стінах написані не тільки сюжет із Біблії, а й маленькі ікони сестер, які проживали на той час в монастирі. Кожна деталь заворожує, а чудотворна ікона, яка зберігається в пов


1800 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово