Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Замовлення автобуса, мікроавтобуса для школярів в Дніпрі

Щоб школярі не нудьгували на уроках і з інтересом йшли в навчання, краще запропонувати їм наочні приклади. Не дарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Так і в школі: краще один раз своїми очима подивитися на побут запорізьких козаків на Січі ніж, наприклад, кілька разів перечитати про це в підручнику історії. Для цього можна організувати екскурсію для дітей, поїздку по унікальних місцях Дніпра або по області, а також в інші міста України.
З "Морісом" ви зможете недорого орендувати мікроавтобус для школярів будь-якої місткості. Зателефонувавши за номером, ви отримаєте відповіді на всі питання, обговоривши з менеджерами вартість замовлення автобуса для школярів, умови оплати і деталі маршрутів.
Влаштуйте для дітвори справжнє свято, показавши їм унікальні місця, замки, храми, рідкісні рослини і тварин. Такі екскурсії можна проводити як під час навчальних днів, так і на вихідних або на канікулах.

Оренда шкільного автобуса для перевезення дітей в школу

Можна організувати доставку дітей шкільними автобусами за допомогою транспортної компанії «Моріс». Досвідчені водії довезуть учнів вчасно до самого шкільного порогу. Уже не перший рік ми організовуємо мікроавтобуси та автобуси для шкіл, адже це зручно і безпечно, що дуже важливо для батьків і самої адміністрації навчального закладу. Дітям не доведеться товпитися в громадському транспорті, де вони наражаються на небезпеку.
Організація перевезень школярів - дуже відповідальна справа, де головну роль грає безпеку пасажирів. Тут важливі:

  • досвід водія;
  • технічна справність транспортних засобів;
  • наявність дозвільної документації;
  • укомплектованість салону;
  • складання правильного маршруту.

Компанія «Моріс» надає послуги шкільних автобусів, мікроавтобусів для перевезення в навчальний період, поїздок на екскурсії та інші заходи.

Замовити мікроавтобус, автобус для перевезення школярів по Україні

«Моріс» організовує автобусні перевезення школярів по Дніпру і по всій території України. Отримайте незабутні враження від поїздки комфортабельним транспортом, а про те, як дістатися в певне місце, подбаємо ми.
Шкільні перевезення плануються дуже ретельно, адже безпека дітей в дорозі - найголовніше. Наші водії мають величезний досвід водіння. Оформлення замовлення транспорту для екскурсійної поїздки проводиться заздалегідь, при цьому обговорюється дата і час, кількість пасажирів і інші нюанси.