Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

150 грн / год - по місту, мінімум 3 години + подача
100 грн / год - простий

від 10-15 грн / км - в залежності від поставлених завдань


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram

Замовити мікроавтобус, автобус для перевезення дітей по місту Дніпро і Україні

При необхідності відправитися в поїздку з групою школярів або студентів, наприклад, поїхати зі школярами або студентами на екскурсію в Дніпрі або за його межі знадобиться транспортна компанія, що надає послуги перевезення дітей. Звернувшись до фахівців, вам не доведеться переживати за планування маршруту і пошук кваліфікованого водія.
У Дніпрі з цим завданням впорається на відмінно «Моріс». У нашому розпорядженні великий автопарк, який зможе перевезти дітей і дорослих. Ми здійснюємо поїздки в усі куточки України, візьмемо на себе нюанси по організації перевезення дітей мікроавтобусами. Малюки, школярі, студенти повинні подорожувати в безпеці і з комфортом. Це забезпечать:

  • затишний салон з мякими сидіннями;
  • ідеальне технічний стан транспорту;
  • досвід наших водіїв.

Всі питання, що стосуються фрахтування автобуса по Дніпру і Україні, обговорюються під час бронювання. Замовлення автобуса для дітей краще здійснювати заздалегідь, вказавши точну дату виїзду, час поїздки та кількість пасажирів, тим самим виключивши будь-які непередбачені ситуації.
«Моріс» вже не один рік виконує організовані перевезення дітей автобусом: будь то шкільна екскурсія або поїздка під час заходу.

Оренда автобуса, мікроавтобуса для перевезення дітей на екскурсію

Оренда дитячого автобуса - послуга, яку надають далеко не всі транспортні фірми. «Моріс» вже багато років виконує дитячі перевезення по Дніпру, Дніпропетровської області та всіх куточках України. Ціна оренди автобуса для перевезення дітей залежить від дальності поїздки, кількості пасажирів і часу, на яку замовляється транспорт. Вирушаючи в дорогу з водієм компанії «Моріс», можете не переживати про безпеку ваших малюків, досвід наших співробітників перевірений роками.
Орендувати автобус для дітей легко: зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті і збирайтеся в дорогу. Ми зробимо розрахунок відстаней, підберемо більш вигідний і безпечний маршрут. Після екскурсії всі повернуться повні сил і енергії і у них надовго залишаться гарні спогади про поїздку.

Найняти автобусні перевезення дітей по Україні

В юному віці підлітки прагнуть пізнавати світ, хочуть побачити і спробувати все. Візьміть їх на екскурсію в зоопарк, ботанічний сад або музей, і зробіть їх світ набагато багатший. Дніпропетровськ - це місто з багатою культурою та історією. Організуйте групу дітей, наприклад, з 18 осіб, і вперед, а «Моріс» любязно надасть для цього дитячий транспорт. Вартість автобусних перевезень дітей по Україні доведеться по кишені будь-якій групі. Ми надамо мікроавтобус, який швидко і безпечно довезе організовану групу дітей в місце призначення.
Весь транспорт автопарку регулярно проходить технічне обслуговування і перед кожним рейсом оглядається механіком. Ваша безпека - наш пріоритет!
Транспортні перевезення від «Моріс» допоможуть відвідати ті місця, про які ви давно мріяли; і не тільки побачити самостійно, але і показати це дітям, адже їх емоції - найщиріші. Ми завжди намагаємося, щоб вони були виключно позитивними.
Зробити замовлення транспорту для розвезення дітей можна онлайн або по телефону. Відповімо на всі ваші запитання, пояснимо деталі і допоможемо правильно організувати поїздку. З «Моріс» подорожувати легко! Переконайтеся в цьому самі.