Пасажирські перевезення мікроавтобусом

28.10.2017

Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

від 250 грн / год - по місту
від 8 грн / км - за містом


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram


Замовити пасажирські перевезення по Україні

Даний тип послуг стають дедалі популярнішими. У Дніпрі цей сегмент також розвинений непогано. Люди замовляють мікроавтобуси для заходів, відпочинку або робочих поїздок, для виїзду за місто, транспортування персоналу. Транспортна компанія, що надає подібні послуги, повинна володіти:

 • власним автопарком;
 • штатом професійних водіїв;
 • усіма дозволами і ліцензіями на транспортування пасажирів.

«Моріс» вже давно зарекомендувала надійної, перевіреної і безпечної компанією, у якої можна зробити замовлення пасажирських перевезень. Наш автопарк гарантує повну справність мікроавтобусів перед рейсом, тому що постійне технічне обслуговування - це перше правило для нас. Наші водії - виключно професіонали своєї справи без шкідливих звичок, які провели за кермом вже багато років. Вони швидко, з комфортом і безпекою довезуть пасажирів, а це особливо важливо, коли плануються тривалі рейси в інші міста.

У нас ви можете замовити трансфер по місту Дніпро і за його межі, зняти Мерседес Спринтер, який буде обслуговувати захід (весілля, дні народження, випускні та інше). А якими зручними стануть замовні перевезення пасажирів, коли збираєшся на екскурсію в інше місто, адже не потрібно планувати маршрут, шукати правильну дорогу. Про все це подбаємо ми! Сервіс від «Моріс» вже оцінили багато, оцініть і ви!

Послуги з перевезення пасажирів: замовити маршрутку в Дніпропетровську

Оренда пасажирського транспорту може стати в нагоді в разі поїздки будь-якого характеру, яка обовязково повинна бути комфортною і безпечною. Звичайно, якщо у вас є власний транспорт, то перевезення людей не стане проблемою, але якщо його все-таки немає, то витрачати величезні гроші на придбання нового авто не варто. Вигідніше і безпечніше замовити транспортні перевезення маршруткою в «Моріс».

За багато років роботи ми займаємо одну з лідируючих позицій у своїй справі. Безліч задоволених замовників стали нашими постійними клієнтами. З нами легко і просто співпрацювати. Зателефонуйте або оформіть замовлення на сайті, після чого обговоримо кількість місць, дату виїзду, місце призначення та інші важливі деталі.

Вибираючи автотранспортні перевезення «Моріс», ви отримуєте:

 • високий рівень комфорту;
 • надійність і безпеку;
 • можливість швидко дістатися в потрібне місце;
 • час на відпочинок і релакс в дорозі.

Краще не ризикувати і довірити обслуговування поїздки професіоналам.

Оренда (замовлення) пасажирського мікроавтобуса, автобуса з водієм

Взяти в оренду пасажирський мікроавтобус з водієм - відмінне рішення для будь-якої ситуації:

 1. Екскурсійні тури.
 2. Заходи, де буде присутня велика кількість гостей.
 3. Трансфер з аеропорту або вокзалу.
 4. Корпоративні поїздки.
 5. Транспортування школярів.

І з усім цим на відмінно справляється наша компанія. Водії в «Моріс» обїздили всі можливі українські маршрути, познайомилися з усіма особливостями доріг, і після кожної поїздки всі клієнти залишали виключно схвальні відгуки.

Автобуси для перевезення пасажирів регулярно проходять всі технічне обслуговування, щоб в дорозі не виникало ніяких непередбачених ситуацій.

Замовити пасажирські перевезення на мікроавтобусах, автобусами в Україні

Пасажирські перевезення автобусним транспортом потрібні, коли необхідно відправитися в дорогу групі людей. Та й щоб не купувати спеціально для цього мікроавтобус або шукати його по знайомих, краще звернутися в компанію, яка і надасть автобусні пасажирські перевезення. Співробітники «Моріса» підберуть спеціально для вас підходяще засіб пересування.

Вартість, ціни на послуги пасажирських перевезень

Скільки б не було плюсів в послугах з перевезення пасаж
Ірового автомобільним транспортом, все одно залишаються питання і сумніви:

 • як правильно замовити автобус;
 • яка ж ціна цих послуг?

Приватні перевезення пасажирів або перевезення службових пасажирів - це абсолютно доступна для кожного можливість швидко і з комфортом відправитися в дорогу. «Моріс» надає транспортні послуги, які завжди були доступні і великим підприємствам, і звичайним людям.

Сьогодні дешево - не означає погано! І ми це доводимо кожен день. Подорожувати можна недорого, але при цьому з комфортом. Замовивши маршрутку, ви можете не думати про інших турботах, а тільки розслаблятися і набиратися сил.

Вартість на послуги пасажирського транспорту залежить від кількості людей, дальності поїздки - все це обговорюється заздалегідь. У нашому розпорядженні знаходяться відмінні мікроавтобуси Mersedes Sprinter, з якими автотранспортні послуги стають більш приємними, тому що звичайна доставка пасажирів перетворюється в комфортну, легку і швидку поїздку.

Зібралися кудись їхати? Не затягуйте - телефонуйте, поїдемо разом!

Пасажирські перевезення мікроавтобусом