Оренда мікроавтобуса

28.10.2017

Індивідуальний прорахунок вартості на будь-яку кількість осіб

від 250 грн / год - по місту
від 8 грн / км - за містом


Для замовлення та консультацій:

(067) 565-52-82
(050) 458-99-88
(063) 850-21-99

(098) 681-29-34 - Viber, Telegram


Досить часто трапляються ситуації, в яких просто необхідна оренда мікроавтобуса за часом. Це можуть бути абсолютно різні приводи, але суть у них одна. Потрібно машина, здатна перевезти в найкоротший термін групу людей.

Коли може знадобитися оренда мікроавтобусів за часом?


За статистикою, найбільш затребуваною в Дніпропетровську є оренда мікроавтобуса на добу. Це можуть бути:

1. торжества;

2. застілля;

3. добові екскурсії;

4. доставка делегацій.

Для цих цілей відмінно підходить оренда мікроавтобуса на добу з водієм. Даний транспорт може перевозити великі групи людей, а якщо Ваша компанія невелика, то не потрібно переплачувати за пусте місце в разі замовлення великих автобусів. Професійний водій за кермом - це суттєвий плюс в будь-яку поїздку. З ним Ви точно впевнені в безпечної дорозі, що в Дніпрі вельми актуально. Також оренда мікроавтобуса подобово надає велику перевагу в тривалості проведених заходів. Особливо це актуально на застіллях, де нікому не хочеться залишати стіл, тому що остання маршрутка йде.

Наступною за популярністю йде оренда мікроавтобуса на годину. Дана послуга користується великим попитом при організації урочистостей або одноразових перевезень, таких як зустріч і доставка людей з вокзалу або аеропорту. При всій вигоді погодинного варіанти, іноді оренда мікроавтобуса на день краще. Ви можете заздалегідь не знати, скільки часу займе той чи інший захід, і погодинної тариф може навіть перевищити добовий.

Оренда мікроавтобусів на тиждень хоч і не має такої популярності, як попередні послуги, але все одно досить затребувана. З її допомогою Ви зможете втілити будь-яку екскурсію, добре погуляти на природі з можливістю виїзду або забезпечити регулярним транспортом приїжджі делегації.

Оренда мікроавтобуса з часу погодинно / подобово в Дніпропетровську


Якщо Вам необхідний мікроавтобус в оренду, ми з радістю допоможемо. Компанія «Моріс» професійно здійснює пасажирські перевезення вже кілька років. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідним ресурсом, щоб працювати з декількома клієнтами одночасно і в строк виконувати взяті зобовязання. Потрібен мікроавтобус в оренду на добу? Ви за адресою!

Чому саме «Моріс»?


Весь автопарк регулярно проходить технічний огляд. У нашому штаті працюють тільки досвідчені водії, відповідально відносяться до роботи. Звертаючись до нас, Ви отримуєте безпеку, комфорт і можливість максимально швидко доїхати за вказаним маршрутом.

Оренда мікроавтобуса