Дніпро - Кирилівка


300 грн.On-line заявки приймаються цілодобово


Дніпро — Кирилівка

 
Виїзд 05:00

Прибуття: 
Кирилівка09:00
Пересип09:10
Федотова коса09:30
Степок09:40

— Забираємо з району проживання, доставляємо на базу відпочинку


Кирилівка — Дніпро


Виїзд: 
Степок14:00 / 16:30
Федотова коса14:20 / 16:50
Пересип14:30 / 17:00
Кирилівка14:50 / 17:20

Прибуття18:30 / 21:30

— Забираємо з бази відпочинку, доставляємо в центр міста

— Ціна квитка
— Страховка пасажира


Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів..

  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
  • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають.

Відпочинок в Кирилівці

Зараз Кирилівка це бази відпочинку і сучасний селище, Якимівського району, Запорізької області. Це перлина Азова з добре розвиненою інфраструктурою, а кількість в Кирилівці баз відпочинку, приємно дивує.

Відпочинок в Кирилівці на різні смаки і фінансові можливості, вибір між базами відпочинку або приватними секторами. Останнє, набирає активну популярність, і за всіма прогнозами приватні сектори в Кирилівці в 2022 році користуватимуться попитом. Наметові містечка, дешеве житло, апартаменти з All-inclusive. Все це більше 300 готелів, десятки дитячих таборів, аквапарк і не менш примітний дельфінарій.

Відмінне місце на узбережжі. Просторі пляжі, чиста і тепла вода, унікальна природа з помірним кліматом і екосистемою. Дві коси, одна з яких плавно переходить в Бирючий острів, де розташований національний природний парк. Важливий момент, відсутність вантажного судноплавства.

Кількість сонячних днів в році настільки велике, що сезон відкривається з травня і закінчується тільки в вересні! Завдяки цьому, Азовське узбережжя не поступається Криму.

Відпочинок в Кирилівці поєднує в собі степовій і морське повітря, що корисно для здоровя. Це дозволяє дорослим і дітям зміцнити нервову і серцево-судинну систему, наситити кров киснем, йодом і залізом. Обмазавши себе цілющою гряззю лиманів, що сприятливо впливає на шкіру, прибираючи запалення мязів і суглобів, все це завдяки розташуванню Кирилівки на Азовському морі.

На завершення підкреслимо, що «Моріс» забезпечить комфортабельну перевезення в найтепліший куточок берега Азовського моря за маршрутом Дніпро - Кирилівка.


300 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово