Екскурсія на Камяну Могилу + Святе джерело с.Терпенье


560 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Квітень 2022:

 • 9
 • 16
 • 23
 • 30

Збір / повернення на вул. Глінки 12

Тривалість 11 годинника:

08:00 - Виїзд групи з Дніпра;
11:00 - 11:45 - Екскурсія по музею;
12:00 - 13:00 - Екскурсія по заповіднику "Камяна могила";
14:00 - Збір групи, виїзд в с. Терпіння;
14:30 - 16:00 - Відвідування Святого джерела;
16:15 - Збір групи, зворотний виїзд до Дніпропетровська;
19.00 - Прибуття до Дніпра.

Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів..

 • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
 • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають

Екскурсії в заповідник камяна могила (Мелітополь) з Дніпра 2021

Україна - велика країна з багатою культурою і багатовіковою історією. Скільки заповідників, памяток, парків, садиб, які зберегли своє обличчя протягом століть!

Під Мелітополем у Запорізькій області збереглася рідкісна памятка, яка по праву може конкурувати за звання самого древнього сакрального місця планети. Йдеться про камяні могили; цей заповідник - місце сили і енергії, таємниці і непояснених явищ. Екскурсія сюди дозволить краще пізнати себе і своє минуле. Екскурсовод розповість про походження цих монументів, легендах і переказах, що огортає місце, що є одним з найпотужніших енергетичних центрів.

Безліч святих, письменників, художників, музикантів, філософів і політичних діячів приїжджали сюди, щоб розгадати загадку камяної могили. Відомий московський шумеролог Анатолій Кифішин вже довгий час намагається розшифрувати петрогліфи камяної могили. Написи зроблені на стародавній мові, коли людство тільки зароджувалося, а самі скульптури бачили ще мамонтів і льодовиковий період.

Деякі вчені відносять зародження заповідника до пізнього палеоліту. Саме тому, що до цих пір точний вік могил так і не визначений, серед вчених умів ведуться дискусії. Стверджують навіть, що заповідник - це місце, куди часто прилітають НЛО, а написи залишені інопланетними істотами.

На вигляд - це пагорб з безліччю стародавніх плит. Там ведуться розкопки, щоб знайти якісь факти про наших предків. Побачити таємничі написи можна на власні очі. Безпечну, швидку поїздку і захоплюючу екскурсію забезпечить компанія «Моріс», поїздки здійснюються з Дніпра комфортабельними мікроавтобусами.

Тур вихідного дня передбачає:

 • екскурсію по музею;
 • пізнавальну прогулянку по заповіднику «Камяна могила»;
 • купання в святих джерелах села Терпіння.

Уже ввечері після захоплюючої і цікавої екскурсії ви повернетеся додому сповнені сил і енергії.

Поїздки на святі джерела в село Терпіння

Неподалік від Мелітополя розкинулося село Терпіння, поруч з яким розташовані святі джерела, ніколи не обезлюднює: в цьому місці завжди безліч туристів. Протягом багатьох років ці джерела рятували людей. Одним з таких є озеро Анни, знамените цілющими властивостями далеко за межами Запорізької області.

Відгуки тих, хто побував на джерелі святої праведної Анни, свідчать, що лікувальна вода дійсно допомагає. У ній можна купатися, її можна пити - і здоровя ніколи не підведе.

Від чого лікує озеро Святої Анни

Озеро святої Анни здавна славиться своїми лікувальними властивостями. Викупатися у водах, які надають сили і здоровя приїжджають люди з інших країн і континентів, а відгуки відвідали озеро Анни тільки підтверджують репутацію його цілющість. Багато зцілилися від хвороб: хтось від безпліддя, у кого-то пройшла депресія. Ті, кому допомогла поїздка сюди, завжди радять його своїм друзям.

Існують навіть певні правила, як вам шкода як правильно занурюватися в воду.

Як дістатися до джерела Святої Анни з Дніпра

З кожним роком поїздки до святих місць з цілющими водами, стають дедалі популярнішими. Компанія «Моріс» організовує одноденні поїздки з екскурсією з Дніпра (Дніпропетровська) до джерел. Більше не потрібно вишукувати, де знаходиться джерело святої Анни, уточнювати адресу і шукати маршрути, як доїхати туди, адже ми вже подбали про це.

Замовте екскурсію і насолодитеся поїздкою в самий центр стародавньої культури, побувайте в гротах і печерах, викупайтеся в холодних водах джерела.

Туристична компанія «Моріс» організовує також тури для школярів і студентів.

Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому за зовсім невелику вартість ви отримуєте:

 • захоплюючу екскурсію по заповіднику «Камяна могила»;
 • купання в святих джерелах;
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховку пасажирів;
 • вхідні білети.

Цінуйте кожен момент і насолоджуйтеся подорожами по рідній країні. Поїхали разом з «Морісом»!


560 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово