Екскурсія на Хортицю


490 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Збір / повернення на вул. Глінки 12

Тривалість 10 годин:

08:00 - Виїзд групи з Дніпропетровська;
09:30 - Прибуття на острів Хортиця;
10:00 - 11:00 - Екскурсія історико-культурний комплекс «Запорізька січ»;
11:00 - 12:00 - Вільний час - «Запорізька січ»;
12:00 - 16:00 - Вільний час по острову;
16:00 - Збір групи, зворотний виїзд;
18:00 - Прибуття до Дніпропетровська.


Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.Так само індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів..

  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
  • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають

Поїздки на острів Хортиця (в Запоріжжі) з Дніпра

Що може бути цікавіше, ніж подорожі в часі? Як би хотілося подивитися на життя предків, на те, якими були наші міста багато десятків, а то і сотень років тому.

Для таких допитливих дослідників минулого музеї постійно оновлюють свої виставки, реставрують експонати. А скільки цікавого можна дізнатися, побувавши в реконструйованих місцях боїв або будинках, маєтках, храмах. У будь-якому місті знайдеться, що подивитися, а тим більше в Запоріжжі.

Історія наших славних предків козаків - це справжній привід для гордості. Про їх сміливості і відвазі, рішучості і бойовому дусі досі співається в піснях, розповідається в легендах. Справжнім центром козацтва по праву вважається г. Запорожье, де на острові Хортиця, знаходиться історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», що відображає в реальності справжній козацький побут, а сам острів - заповідник, що входить в список семи чудес України.

Відгуки відвідувачів цієї унікальної місцини завжди позитивні, тому туристична компанія «Моріс» організовує поїздки на Хортицю для всіх бажаючих.

Екскурсії на Хортицю, Запорізьку Січ

Екскурсія на острів Хортиця - унікальна можливість представити себе на місці козаків, які боронили рідну землю і боролися за свободу. Реконструйована Січ дуже яскраво відображає весь побут і культуру того часу, але це не просто музей: є можливість доторкнутися старовинні речі, побачити козаків, посидіти за столом отамана, а в церкві, що стоїть в самому центрі, відвідати службу. На території Січі:

  • можна заходити в курені;
  • екскурсії проводять досвідчені екскурсоводи, а й, походивши у вільний час самостійно, отримуєш величезне задоволення;
  • виходять зачаровують фотографії;
  • відкривається приголомшливий вид на ДніпроГЕС;
  • продається безліч сувенірів ручної роботи.

Крім цього, прогулянка по Хортиці, багатою природою і численними археологічними цінностями історії, принесе стільки задоволення, що ви забудете про все.

Дістатися на Хортицю з Дніпропетровська не складно: потрібно доїхати до Запоріжжя, а потім пересісти на маршрутку, що їхала на острів і потім пройтися кілька кілометрів. Але компанія «Моріс» пропонує більш оптимальний варіант! Разом з нами ви доїдете з комфортом до самого заповідника, а потім автобус відвезе туристів назад в Дніпро.

Ціна екскурсії на Хортицю недорога; тим більше, в неї вже включені вхідні квитки та екскурсія.

Національний заповідник Хортиця і його визначні памятки

Найбільший острів на Дніпрі до сьогодні зберігає в своїх надрах безліч таємниць і загадок минулого. У заповіднику збереглися не тільки унікальні рослини і ландшафти. Історичних місць там навіть не злічити. Можна відвідати екскурсію в музеї козацтва або на Січі, пройтися по стежці, по якій гуляв Тарас Шевченко, насолодитися виступом кінного театру або поданням бойових мистецтв козаками. Час роботи заповідника підібрано так, що всім туристам вдасться охопити найпотаємніші куточки острова.

Як дістатися на острів Хортиця з Дніпра

На карті України є місце, знайоме кожному українцю. Це Запорізький край з його культурою і традиціями, бойовою славою і унікальною історією. Щодня сюди приїжджає величезна кількість туристів, охочих подивитися на те, як раніше жили козаки.

Чи не роздумуйте більше, як доїхати в Запоріжжі, а потім адже потрібно дістатися на сам острів. «Моріс» пропонує тури вихідного дня, під час яких крім екскурсії по заповіднику, ви відвідаєте район верхня Хортиця, де росте старовинний 700-річний дуб.

Відпочинок на Хортиці: тури вихідного дня з Дніпропетровська

У національний заповідник козацької слави в Запоріжжі виконують поїздки не тільки для відвідування історичних місць. Пікніки, влаштовані на острові, залишать незабутні враження. Просто відпочити на природі, подихати свіжим повітрям, насолодитися співом птахів, особливо навесні - це в нашому сучасному світі іноді так складно зробити. На травневі свята в національному заповіднику збирається величезна кількість людей з усіх міст України.

Такий відпочинок доступний кожному, адже ціни на поїздки з «Морісом» завжди розраховані на комфорт клієнтів.


490 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово