Екскурсія по Гоголівськими місця Полтавщини


700 грн.On-line заявки приймаються цілодобово

Травень:

  • 7
  • 14
  • 21
  • 28

Забираємо з району проживання, доставляємо назад в центр міста.

Тривалість 16 годин:

05:00 - Збір групи;
06:00 - Виїзд групи з Дніпропетровська;
10:00 - 13:00 - Оглядова екскурсія по Полтаві;
13:00 - 14:00 - Обід (за дод. Плату 70 грн.);
15:00 - 16:00 - Прибуття в Диканьку. Відвідування Миколаївської церкви, огляд склепу Кочубеїв, 800-літніх дубів, відвідання Троїцької церкви;
16:30 - 17:30 - Меморіальний музей-заповідник М.В. Гоголя в с. Гоголеве;
18:00 - Збір групи, зворотний виїзд до Дніпропетровська;
22:00 - Прибуття до Дніпропетровська.

Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений на 5-10 хвилин через певні людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя Пасажирів.

  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, будь ласка підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу.
  • За повернення квитків стягується 10% від вартості, за день до відправлення квитки поверненню не підлягають.

Поїздки на хутір Диканька: памятки, відпочинок

Не тільки окремі замки, маєтки або памятники, а й цілі селища приваблюють туристів як з різних куточків України, так і з-за кордону. Славетне село Диканька на Полтавщині щорічно зустрічає величезна кількість допитливих гостей.

Хто не чув про Диканьку? Хутір, описаний в містичному творі «Вечори на хуторі біля Диканьки», став справжньою перлиною Полтавщини. Екскурсія на хутір Диканька дозволить побачити описані в романі місця, уявити себе героєм улюбленої книги.

У Диканьці унікальною памяткою можна вважати тріумфальну арку, яка була побудована ще в першій половині XIX століття. Це єдиний памятник в нашій країні, присвячений перемозі у війні 1812 року. Тріумфальна арка - це візитна картка села.

У Диканьці вам пощастить побачити:

  • Миколаївську церкву;
  • склеп Качубеев;
  • дуби, яким виповнилося близько 800 років;
  • Троїцьку церкву.

Відвідування храмів Полтавського краю - рідкісна можливість побувати в старовинних церквах, до цього дня зберегли свою унікальність.

«Моріс» організовує для вас незабутню поїздку. Програма туру передбачає також оглядову екскурсію по Полтаві, де ви побачите памятник галушці, адже саме вона - головне блюдо області.

Екскурсії в музей Гоголя (село Гоголеве) з Дніпра

Навіть із зарубіжжя приїжджають люди, щоб подивитися на місця, де народився великий письменник, і які він так трепетно u200bu200bвідобразив у творчості. Туристична компанія «Моріс» пропонує поїздки з Дніпропетровська в село Гоголеве. У вартість поїздки входить транспортне обслуговування і відвідування музею-заповідника М.В. Гоголя.

Рідкісні експонати, особлива атмосфера дозволять вам увібрати в себе Полтавський колорит минулих часів. Екскурсія в гоголівські місця стане цікавою та пізнавальною для школярів.

Село Гоголеве Великобагачанського району знаходиться поруч з місцем, де народився відомий письменник, тому в честь 50 річниці смерті Миколи Васильовича цього населеного пункту і було присвоєно таку назву.

В рамках одноденного туру вихідного дня ви дізнаєтеся історію Полтавського краю, місцеві легенди та перекази, традиції, побуваєте в захоплюючих краях і ближче познайомитеся з спадщиною Миколи Гоголя, дізнаєтеся, яким він був і що після його смерті залишилося незмінним, чому в творі «Вечори на хуторе близ Диканьки »він описав саме Полтавщину.

Подорожуйте разом з «Морісом» і ви здивуєтеся, скільки поруч унікального і гідного нашої уваги.


700 грн.


On-line заявки приймаються цілодобово