Дніпро - Генічеськ


320 грн.На зворотний квиток і дітям до 10 років, знижка -10%


Дніпро — Генічеськ


Виїзд05:00

Прибуття: 
Генічеськ10:00

— Забираємо з району проживання, доставляємо на базу відпочинку


Генічеськ — Дніпро


Виїзд: 
Генічеськ13:00

Прибуття18:30

— Забираємо з бази відпочинку, доставляємо в центр міста

- Проїзд;
- Страховка пасажирів.


Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Генічеськ знаходиться на Азовському морі на початку Арабатської коси. Постійний розвиток туристичного напрямку, готельної інфраструктури, поліпшення сервісу, робить курорт яскравим і сучасним на сьогоднішній день, при його невеликих розмірах. Високий рівень пляжів з кожним роком тільки дивує. Тут буде місце для любителів сімейного відпочинку, і цінителів нічного життя, і це не вплине на відпочинок кожного.

Наявність залізничної станції, морського порту, і зручний розклад автобусів регулярно виводить це напрямки в топ курорт. Тому, бажаючі відпочити від міської метушні Дніпра вже зараз можуть спланувати свій вихідні разом з компанією Моріс в 2022 році.

Що стосується клімату, то його лікувальний ефект буде бальзамом для всіх. Цілющі запаси різних лиманів, а також озер Сиваш і Солоне, сприяють оздоровленню. Зміст брому, йоду і ряду хімічних елементів в морській воді зцілює і сприятливо впливає на шкіру, верхні дихальні шляхи, а також рекомендується людям із захворюванням щитовидної залози.

Завдяки неглибокому узбережжю, температура в воді може досягати 30 градусів. Смакуючи найчистіше повітря, милуючись красивими пейзажами моря, головне не забувати, що це все можна доповнити великою кількістю корисних фруктів з найближчих базарів.

Слід зазначити широкий вибір готелів, оздоровчих пансіонатів, як для дорослих, так і дітей. Не варто забувати і про приватний сектор, де велика кількість готелів розташовані біля самого моря. Відповідно до Ваших вимог, умов проживання, ціновою політикою, інтерєром і комфортом, ви з легкістю зможете вибрати для себе відповідні умови.

У Генічеську функціонують бюро екскурсій та подорожей, що ще раз доводить, що активно розвиваються туристичне напрямки, тому для любителів активного проведення часу на безкрайньому узбережжі буде, чим зайнятися. Готуємо рюкзаки з палатками, казанками і вперед за новими відчуттями.

Плавне переміщення ми беремо на себе. Поїздки з Дніпра в Генічеськ буде максимально швидким, безпечним і комфортним, наскільки це можливо. Літо 2022 чекає Вас!


320 грн.


На зворотний квиток і дітям до 10 років, знижка -10%