Дніпро - Генгорка


330 грн.На зворотний квиток і дітям до 10 років, знижка -10%


Дніпро — Генгорка


Виїзд05:00

Прибуття: 
Генгорка10:20

— Забираємо з району проживання, доставляємо на базу відпочинку


Генгорка — Дніпро


Виїзд: 
Генгорка14:40

Прибуття18:30

— Забираємо з бази відпочинку, доставляємо в центр міста

 

- Проїзд;
- Страховка пасажирів.


Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів -10%, за 5 днів -30%, за 2 дня -50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

 

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Генгорка це відпочинок на одному з популярних курортів, який знаходиться на Арабатській стрілці, всього в 10 кілометрах від Генічеська. Майже біля самого моря розташовані колишні відомчі турбази, пансіонати, дитячі табори, маючи все для хорошого і незабутнього відпочинку, уровневое житло, облаштовані майданчики. За турбазами і пансіонатами знаходиться приватний сектор, де також можна орендувати гідне житло, починаючи від гостьових будинків закінчуючи готелями.

Кожен бажаючий з легкістю зможе дозволити собі відпочинок в Генгоркі в 2022 році, тим самим даючи собі той незабутній шанс зануритися в тепле море і безкрає піщане узбережжя, наповнивши свої легені морським лікувальним повітрям.

Хочемо Вам нагадати про водолікарні в місцевих джерелах, бруд яких має лікувальні властивості. Також є можливість покуштувати мінеральну воду, з глибини свердловини в 1600 метрів. Вода наповнена такими мікроелементами, такими як йод, натрій і бром, вони сприятливо впливають на організм.

Вирушаючи з Моріс по маршруту Дніпропетровськ - Генгорка, Ви з легкістю доберетеся до місця Вашого відпочинку, де проведете чудовий відпустку. Адже море в Генгоркі це завжди ряд позитивних емоцій, яких вистачить Вам на весь наступний рік.


330 грн.


На зворотний квиток і дітям до 10 років, знижка -10%