Опис

Тури і екскурсії по Україні з Дніпра

У кожній країні є свої визначні памятки, щось унікальне і оригінальне. Люди пишаються своєю історією, культурою і звичаями.

Україна - справжнє джерело цікавих містечок, про які не знає ні то що світ, а й багато українців. Пропонуємо відвідати такі унікальні місця, про існування яких на просторах нашої країни ви навіть, можливо, і не чули.

Екскурсійні тури та поїздки від транспортної туристичною компанією «Моріс» завжди наповнені цікавими прогулянками, дивовижними фактами і захоплюючими новинками.

Ми знаємо, що запропонувати подивитися на екскурсіях в Україні з Дніпропетровська:

 • Почаївська лавра і джерело святої Анни;
 • музеї гончарства і українських садиб в Полтаві;
 • бал тюльпанів в Кіровограді
 • Сорочинський ярмарок;
 • історична Хортиця і театр козацького бою в Запоріжжі;
 • Софіївський парк в Умані;
 • заповідник в Асканії-Нова і безліч іншого.

Одноденні дитячі поїздки на екскурсії стануть для школярів надзвичайною можливістю розвиватися і розширити свій кругозір. Саме в юному віці людина вбирає в себе всю нову інформацію і формує себе як особистість.

Автобусні екскурсії по Дніпропетровській області завжди користувалися популярністю:

 • Петриківка та її знаменитий розпис;
 • Рубанівське і старовинний Свято-Покровський храм;
 • інші памятки області.

Екскурсія в будь-який куточок країни стане кращим способом відпочити, набратися нових сил, одночасно збагачуючи свій внутрішній світ. А з компанією «Моріс» ви зможете поїхати в такі краї, де отримаєте незабутні враження і побачите всю красу нашої природи. Крім цього, ви отримуєте унікальну можливість взяти участь в майстер-класах, випробувати себе і свої можливості, знайти нове захоплення.

Тур вихідного дня з Дніпра по Україні

Втомилися на роботі і хочете відпочити на вихідних, але зовсім немає бажання просто сидіти вдома і дивитися телевізор, а чим би себе зайняти і не придумаєте? Компанія «Моріс» вже подбала про ваших вихідних.

Пропонуємо унікальні екскурсії вихідного дня в різні куточки нашої Батьківщини. Відвідування різноманітних локацій дозволить відволіктися від рутини і зануритися у вивчення історії та культури рідного краю. Присвятіть час подорожей і ваше життя стане яскравішим.

Заплануйте на вихідні тур всією сімєю на екскурсію і переконайтеся в тому, що наша земля багата і надзвичайна. Замовити таке проведення часу можна на сайті онлайн або по телефону. Всього один дзвінок - і ви станете мандрівником. У нашій країні багато місць гідних того, щоб про них дізнатися і побачити.

Кожні вихідні ви можете побачити історичні місця. Найпопулярніші поїздки - в Асканію-Нова і на острів Хортиця; саме там ви на власні очі побачите рідкісних тварин і чудову природу, познайомитеся з справжніми козаками, насолодіться їх виступом, познайомитеся з побутом Запорізької Січі.

А сам проїзд комфортабельним транспортом доставить одне задоволення, ви не помітите, як швидко пролетить час у дорозі. Мікроавтобуси компанії «Моріс» обладнані всім необхідним для комфортних поїздок, а досвідчені водії швидко і безпечно доставлять в пункт призначення і назад. На екскурсіях з раннім виїздом в Дніпрі забираємо клієнтів зі зручною зупинки, а при пізньому поверненні - розвозимо по районам проживання.

Вже давно доведено, що подорожі - це найкращий спосіб відпочинку. Всього за одні вихідні ви наповніть свій світ новою інформацією, отримати незліченну кількість яскравих вражень і величезний заряд на прийдешню робочий тиждень.

Автобусні тури по Україні з Дніпра

Завжди мріяли дізнатися більше про свою країну, познайомитися з культурою різних її міст, але перевізники не вселяють вам довіри? Турпоїздки від компанії «Моріс» переконають вас у протилежному. Подорожувати з нами це:

 • комфортно;
 • безпечно;
 • швидко;
 • цікаво;
 • недорого.

Хочете погуляти по містичним Гоголівськими місцями на Полтавщині - ми забезпечимо це. Навчитися майстерності петриківського розпису, відвідати родзинку Слобожанщини, спробувати розгадати таємницю Камяної Могили - для "Моріса" немає меж, ми покажемо вам кожен куточок країни.

Туристичні поїздки стануть чудовим подарунком близькій людині, другу, колезі або начальникові. Придбати подарунковий сертифікат на поїздку в один з чудових куточків України - найкраще рішення одвічної дилеми «що подарувати?».

Подорожувати на автобусах завжди було найпопулярнішим способом; цим видом транспорту і досі користуються мільйони людей по всьому світу. Автобусні екскурсії по місту дозволяють туристам все гарненько розглянути, а гід, який при цьому буде розповідати історії будівель, вулиць і людей.

Екскурсії для школярів по Україні

«Моріс» вже довгий час співпрацює з навчальними закладами і пропонує школярам і студентам організовані одноденні екскурсії по Україні. Дітям і підліткам важливо розвиватися, а в юному віці це просто необхідно. Що може бути краще, ніж подорож по різних місцях, містах, де можна вивчити історію не за підручниками, а побачити все на власні очі.

Старовинні замки та садиби, рідкісні види рослин і тварин, традиції і обряди сусідніх областей - і це далеко не все, що ми можемо запропонувати. Замість нудних уроків ваші учні будуть пізнавати світ на власні очі.

Пізнавайте Україну разом з нами!