Академічний музично-драматичний театр (Камянське)


180 грн.Грудень На камерній сцені театру «Музичні шедеври епохи бароко»

  • 3

Грудень На основній сцені театру «Ілюзіоністи» ілюзія комедії Б. Ларс Альфорс

  • 4

Продолжительность  часов:

16:45 – Сбор группы;
17:00 – Выезд группы из Днепра;
18:00 – Прибытие в театр;
18:30 – Начало представления;
0:0 - 0:0 – Конец представления;
0:0 – Сбор группы, обратный выезд;
0:0 – Прибытие в Днепр;

Проїзд;
Екскурсія з екскурсоводом;
Вхідні білети;
Страховка пасажирів.


Індивідуально складемо цей тур під колективну заявку на будь-яку кількість туристів

Шановні клієнти, час у дорозі може бути зміщений з-за певних людських чи інших факторів, які неможливо запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоровя пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

  • Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій чекає Вас (максимальний час 5 хвилин).
  • Якщо Вас заколисує під час поїздок, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, так як час прибуття розраховане.
  • Повернення квитків за 30 днів - 10%, за 5 днів - 30%, за 2 дня - 50%, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

Звязатися з керівництвом компанії «Моріс»
У Вас є питання або пропозиції по роботі компанії «Моріс», напишіть нам про це: morisukraine@gmail.com
Ми обовязково з Вами звяжемося, не забудьте вказати імя та контактний номер телефону.

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки розташований в одній із найкрасивіших будівель історичної частини міста Кам’янське (у 1936-2016 р.р – Дніпродзержиu0301нськ). Будівля є памяткою історії та архітектури міського значення. Побудована в 1900 році. Спочатку була Народною аудиторією.

Появі цього закладу культури, як втім і всіх громадських будівель Верхньої колонії Кам’янського ми зобовязані Ігнатію Ясюковичу – директору-розпоряднику Дніпровського металургійного заводу.

На початку минулого століття в будівлі Народної аудиторії свої спектаклі показували професійні трупи, що гастролювали, а також – ентузіасти-аматори з-поміж робітників і службовців Дніпровського металургійного заводу.

Саме тут у 1935 році відкрився перший професійний стаціонарний театр міста – Театр руської драми ім. Т. Г. Шевченка, потім успішно працював Український драматичний театр ім. Лесі Українки, а в 1980 році відкрився Дніпродзержинський музично-драматичний театр, який з 2000 року носить імя Лесі Українки. В 2012-му він отримав статус академічного.

У репертуарній політиці увага приділяється класиці, а також виставам за пєсами сучасних авторів. Театр прагне гармонійно поєднувати драматичні та музичні жанри. Отже збагачує репертуар оперетами, музичними комедіями та мелодрамами, тематичними концертами і вечорами.

Чимало вистав театру мають резонансний успіх, удостоєні нагород престижних театральних фестивалів і конкурсів. І все ж головний критерій успіху для всіх, хто служить в Театрі ім. Лесі Українки – це любов і визнання глядачів.


180 грн.